ACHAOS – ‘’BLOOM’’ Collection

45.00

Compare
SKU: AVA-10647 Kategori: ,

Përshkrim

Nootebook – Cover  nga koleksioni ‘’Bloom’’, është punim dore e krijuar mjeshtërisht në lëkurë natyrale me origjinë nga kafshët si dhe e përpunuar në baza bimore apo vegjetale.

Lëkura e njohur si ‘’vegetable-tanned leather’’, të sjellë një ndjenjë natyrale, organike si dhe  aromë toke. Njihet gjithashtu për metodën me tradicionale dhe  popullore të përpunimit në industrinë e prodhimit të lëkurës.

Çdo detaj i gavruar, ngjyrosur dhe qepur është punuar me një mjeshtëri nga duart tona me qëllim që të sjellim ndjenjën e të qenurit unik dhe të veçantë.

–          Dimensionet:  14.8 cm x 21

–          Ngjyra:

  • Zezë
  • Kuqe
  • Blu
  • Gjelbër
  • Kaftë

Porosia dërgohet brenda 7 ditëve .

Informacion shtesë

Përmasa 14.8 × 21 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ACHAOS – ‘’BLOOM’’ Collection”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.