Barrierë e shtratit

30.00

Compare
SKU: AVA-2022 Kategori: ,

Përshkrim

Eliminon rrezikun që fëmija të bie nga shtrati ndërsa fle.  Për shkak të instalimit  dhe çmontimit të shpejtë,  mund të mbani atë me ju në udhëtimet tuaja. Pjesë të qëndrueshme metalike, material fibrash jo rezistente.   Dizajn i përshtatshëm për përdorim në shtretër. Gjerësia: 120 cm. Lartësia: 35 cm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Barrierë e shtratit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.