Çanta ACHAOS – ‘‘BLOOM‘‘ Collection

120.00

Compare
SKU: AVA-10908 Kategori:

Përshkrim

Canta nga koleksioni ‘’BLOOM’’, është punim dore e krijuar mjeshtërisht në lëkurë natyrale me origjinë nga kafshët si dhe e përpunuar në baza bimore apo vegjetaleLëkura e njohur si ‘’vegetable-tanned leather’’, të sjellë një ndjenjë natyrale, organike si dhe  aromë toke.

Njihet gjithashtu për metodën me tradicionale dhe  popullore të përpunimit në industrinë e prodhimit të lëkurës.

Çdo detaj i gravuar, ngjyrosur dhe qepur është punuar me një mjeshtëri nga duart tona me qëllim që të sjellim ndjenjën e të qenurit unik dhe të veçantë.

 

HANDMADE 100%

Dimenzionet: 22cm x 20cm x 8cm. 

Çmimi: 120€

Kohezgjatja: 7 dite

Ngjyra:

  • Zezë
  • Kuqe
  • Blu
  • Gjelbërt
  • Kaftë
  • Violetë
  • Rosy
  • Gold
  • Silver

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çanta ACHAOS – ‘‘BLOOM‘‘ Collection”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.