Çantë e makinës

15.00

Compare
SKU: AVA-1981 Kategori:

Përshkrim

Të lejon të vësh librin, pijet dhe gjërat e tjera në makinë. Ju mund të vendosni të gjitha sendet që ju duhen në xhepat tuaj dhe të arrini lehtë ato në çdo kohë. Është e thjeshtë të instalosh, shumë praktike dhe e dobishme. Është bërë me pëlhurë të veçantë dhe është e pastër.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë e makinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.