Geni Collection N 8828

9.50

Compare
SKU: AVA-1940 Kategori:

Përshkrim

E përbërë nga tonet me trëndafila te ndryshëm, tonet e drunjëve aromatik, ambroksan, patqul dhe vanilje, kjo aromë sensuale kënaq shqisat tuaja dhe atyre afer jush sa herë që e përdorni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Geni Collection N 8828”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.