Genie Collection N 1045

11.50

Compare
SKU: AVA-1915 Kategori:

Përshkrim

Ky parfum sjell aromë femërore lule-fruta, e cila hapet me mandarinë, trëndafila dhe orkide afrikane. Në brendësi do të ndjeni manaferrat të kombinuara me kumbulla dhe lule vjollcë, kurse baza përmban myshk, dru amaranth dhe dredhkë. Ky parfum luksoz dhe atraktiv do t’ju ngre humorin sa herë që e aplikoni!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Genie Collection N 1045”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.