Genie Collection N 1064

11.50

Compare
SKU: AVA-1932 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Arti i të qenit i zjarrtë. Duajeni rrezikun dhe ndezjet e shkëlqimit të aromës unike. Mos ju bindni askujt, përveç vetës tuaj. Një milion, aromë inteligjente e fortë, joshëse, që të le pa fjalë. Një parfum për burrat që me një fjalë është joshës i pa rezistueshëm. Një aromë pikante me nota lëkure qelibari dhe mandarine.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Genie Collection N 1064”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.