Genie Collection N 2002

9.50

Compare
SKU: AVA-1913 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Paraqitur në vitin 2010 dhe e punuar nga dora e shkathët e Parfumosësit të Gjeneratës së Gjashtë, Olivier Creed në bashkëpunim me djalin e tij Erwin, kjo aromë është rritur për t’u bërë aroma më e shitur në historinë e markës. Aventus është një përzierje e sofistikuar për individët që shijojnë një jetë të jetuar me lukse.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Genie Collection N 2002”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.