Genie Collection N 5537

9.50

Compare
SKU: AVA-1936 Kategori:

Përshkrim

Është një aromë orientale-pikante për meshkuj. Joshës. I parezistueshëm dhe i paharrueshëm do jeni ju me këtë parfum. Ai përbëhet nga aroma e xhenxhefilit dhe kardamomit në pjesën e epërme, pastaj përmban zambakun e ujit dhe livando në zemër, dhe përfundon me një përzierje unike me lëkurë, vanilje dhe tonet prej druri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Genie Collection N 5537”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.