Genie Collection N 8837

9.50

Compare
SKU: AVA-1938 Kategori:

Përshkrim

Kjo aromë magjepsëse të le pa fjalë, e dizajnuar për femra moderne që duan të ndjehen gjithmonë joshëse për shkak të aromës unike. Në fillim të aromës ndjehen tonet me dardhë, lule portokalli dhe piper të kuq, brendësia përmban tonet me kafe dhe jasemin, ndërsa në përfundim ndjehet kedri, vanilja dhe patquli. Ky kombinim tonesh tek ju ngjall nje ndjenj te cilen deshiron gjithmon ta ndjesh.

1 shqyrtim për Genie Collection N 8837

  1. AVA SHOP

    Perfct produkt

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.