Genie Collection N 8840

11.50

Compare
SKU: AVA-1911 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Është parfum për femra me aromë orientale me lule. Parfumi ka aromë të shegës, i cili është i zhytur në zemrën e zambakut dhe orkidës, si dhe një bazë me dru mahogany, vjollcë, myshk dhe qilibar. Aromë që ju bën të ndiheni e fortë, e sigurt moderne e me stil.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Genie Collection N 8840”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.