Genie Collection N 9030

11.50

Genie Collection N9030 është një aromë origjinale për femra e cila kombinon akordet e kripës me shënimet e ëmbla të vaniljes dhe qelibarit.
Genie Collection është një markë ndërkombëtare e parfumeve e regjistruar, e licencuar dhe e certifikuar me ISO 9001:2015.
Compare
SKU: AVA-1906 Kategori:

Përshkrim

Genie Collection N9030 është një aromë origjinale për femra e cila kombinon akordet e kripës me shënimet e ëmbla të vaniljes dhe qelibarit.
Genie Collection është një markë ndërkombëtare e parfumeve e regjistruar, e licencuar dhe e certifikuar me ISO 9001:2015.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Genie Collection N 9030”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.