Genie Collection N 9046

14.50

Compare
SKU: AVA-1925 Kategori:

Përshkrim

Parfum për një femër enigmatike, të guximshme dhe simpatike.
Ky parfum i gjallë oriental është sa joshës ashtu edhe femëror.
E dua Genie Collection është një markë ndërkombëtare e regjistruar, e liçensuar dhe e çertifikuar me ISO 9001:2015.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Genie Collection N 9046”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.