Genie Collection

9.50

Compare
SKU: AVA-1901 Kategori:

Përshkrim

Parfum për një mashkull trendi!
Është një aromë fantastike, joshëse, e përshkruar si një freski e papërpunuar, një aromë e fuqishme dhe fisnike.
Parfum për meshkuj, me një qëndrueshmëri të sigurtë të aromës gjatë gjithë ditës!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Genie Collection”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.