Helmetë për fëmijë

15.00

Compare
SKU: AVA-1977 Kategori:

Përshkrim

Helmeta mbrojtëse e kokës së Bebes është bërë nga një sfungjer me teknologji të lartë dhe ndihmon në parandalimin e goditjeve të fëmijës me një sistem qetësues. Është projektuar për të mbrojtur vendet e ndjeshme në kokën e fëmijës.  I shkon çdo forme në koke dhe mund të rregullohet për kokën e fëmijës  gjatë rritje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Helmetë për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.