Hijezim i dritares anësore të makinës

5.00

Compare
SKU: AVA-1984 Kategori:

Përshkrim

Të ndihmon të mbrosh fëmijën nga rrezet e diellit dhe motin e nxehtë në verë. Mund të përdoret në të gjitha llojet e xhamave. Falë kupave thithëse anash, mund të lidhet lehtë me xhamin. Nuk mund të lahet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hijezim i dritares anësore të makinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.