Jastek për formësimin e kokës

10.00

Compare
SKU: AVA-1988 Kategori:

Përshkrim

Mund të përdoret qysh nga lindja e fëmijës. Produkti është projektuar për të mbrojtur fëmijët nga deformimet e kokës të shkaktuara nga qëndrimi i tyre në pozita të papërshtatshme. Është  i bërë nga një material i avancuar teknologjik me vrima anatomike. Ofron  gjumë të shëndetshëm dhe të rehatshëm duke mbështetur efektivisht kokën e fëmijës. Kaviteti në mes të jastëkut nuk shkakton ndonjë presion mbi kokën e fëmijës. Kur fëmija fle ose luan në kurrizin e tij, nuk ndodh asnjë deformim në kokë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jastek për formësimin e kokës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.