Jastëk udhëtimi për fëmijë

9.00

Compare
SKU: AVA-1975 Kategori:

Përshkrim

Karriget e makinave ofrojnë mundësi për fëmijët që bien në gjumë. Me qaforen, fëmija  ka një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jastëk udhëtimi për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.