Korpë

20.00

Compare
SKU: AVA-2028 Kategori:

Përshkrim

Vëre lejlekun që mban mbulesë në dysheme para se të vendosësh fëmijën tënd në shtrat. Të ndihmon të lëvizësh fëmijën nga karrigia në pram, nga shtrati në krevat para se të zgjohet.
Mund të ndihmosh fëmijën tënd të flejë duke mbajtur dy klube për të kaluar lehtë për të fjetur dhe duke i tundur butësisht.
Seksioni i kapelës paraqet një sfungjer të rrafshtë anti-kokë
Në seksionin e kapeleve ka një mbështetje Të sigurt Që koka të mos rrëshqet ndërsa mban fëmijën tënd.
Larje në 40 gradë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korpë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.