Korpë

45.00

Compare
SKU: AVA-1986 Kategori:

Përshkrim

Me strukturën e saj të fuqishme dhe ortopedike, është një produkt  i dobishëm për fëmijën tuaj. Ka edhe një pjese për të mbrojtur fytyrën e fëmijës. Ka brendësi të butë me gjatësi të përshtatshme për t’u mbajtur dhe ka rripa  për përforcim. Një strukturë e papërshkueshme nga uji.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korpë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.