Kuleta ACHAOS – ‘’BLOOM’’ Collection

35.00

Compare
SKU: AVA-10656 Kategori: ,

Përshkrim

Kuleta nga koleksioni ‘’Bloom’’, është punim dore e krijuar mjeshtërisht në lëkurë natyrale me origjinë nga kafshët si dhe e përpunuar në baza bimore apo vegjetale.

Lëkura e njohur si ‘’vegetable-tanned leather’’, të sjellë një ndjenjë natyrale, organike si dhe  aromë toke. Njihet gjithashtu për metodën me tradicionale dhe  popullore të përpunimit në industrinë e prodhimit të lëkurës.

Çdo detaj i gravuar, ngjyrosur dhe qepur është punuar me një mjeshtëri nga duart tona me qëllim që të sjellim ndjenjën e të qenurit unik dhe të veçantë.

–          Dimenzionet:  15cm x 8cm x 2.5cm.

–          Ngjyra:

  • Zeze
  • Kuqe
  • Blu
  • Gjelbert
  • Kafte
  • Rosy

Informacion shtesë

Përmasa 15 × 8 × 2.5 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuleta ACHAOS – ‘’BLOOM’’ Collection”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.