Kuleta ACHAOS – ‘’DANDELION’’ Collection

50.00

Compare
SKU: AVA-10660 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Kuleta nga koleksioni ‘’Dandelion’’, është punim dore e krijuar mjeshtërisht në lëkurë natyrale me origjinë nga kafshët si dhe e përpunuar në baza bimore apo vegjetale.

Lëkura e njohur si ‘’vegetable-tanned leather’’, të sjellë një ndjenjë natyrale, organike si dhe  aromë toke. Njihet gjithashtu për metodën me tradicionale dhe  popullore të përpunimit në industrinë e prodhimit të lëkurës.

Çdo detaj i gravuar, ngjyrosur dhe qepur është punuar me një mjeshtëri nga duart tona me qëllim që të sjellim ndjenjën e të qenurit unik dhe të veçantë.

–          Dimenzionet:  20cm x 9cm x 2cm.

–          Ngjyra:

  • Zeze
  • Kuqe
  • Blu
  • Gjelbert
  • Kafte

Informacion shtesë

Përmasa 20 × 9 × 2 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuleta ACHAOS – ‘’DANDELION’’ Collection”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.