Kuleta ACHAOS – ‘’TRIX’’ Collection

35.00

Compare
SKU: AVA-10665 Kategori: ,

Përshkrim

Kuleta  nga koleksioni ‘TRIX’’, është punim dore e krijuar mjeshtërisht në lëkurë natyrale me origjinë nga kafshët si dhe e përpunuar në baza bimore apo vegjetale.

Lëkura e njohur si ‘’vegetable-tanned leather’’, të sjellë një ndjenjë natyrale, organike si dhe  aromë toke. Njihet gjithashtu për metodën me tradicionale dhe  popullore të përpunimit në industrinë e prodhimit të lëkurës.

Çdo detaj i gravuar, ngjyrosur dhe qepur është punuar me një mjeshtëri nga duart tona me qëllim që të sjellim ndjenjën e të qenurit unik dhe të veçantë.

–          Dimenzionet:  15cm x 13cm x 1 cm

–          Ngjyra:

  • Silver
  • Gold
  • Rosy
  • Zezë
  • Kuqe
  • Blu
  • Gjelbërt
  • Kaftë

Informacion shtesë

Përmasa 15 × 13 × 1 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuleta ACHAOS – ‘’TRIX’’ Collection”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.