Kuleta ACHAOS – ‘‘MINICHAOS‘‘ Collection;

50.00

Compare
SKU: AVA-10682 Kategori: ,

Përshkrim

Kuleta nga koleksioni ‘’MINICHAOS’’, është punim dore e krijuar mjeshtërisht në lëkurë natyrale me origjinë nga kafshët si dhe e përpunuar në baza bimore apo vegjetale.

Lëkura e njohur si ‘’vegetable-tanned leather’’, të sjellë një ndjenjë natyrale, organike si dhe  aromë toke. Njihet gjithashtu për metodën me tradicionale dhe  popullore të përpunimit në industrinë e prodhimit të lëkurës.

Çdo detaj i gravuar, ngjyrosur dhe qepur është punuar me një mjeshtëri nga duart tona me qëllim që të sjellim ndjenjën e të qenurit unik dhe të veçantë

HANDMADE 100%

Dimenzionet: 11cm x 9cm x 2.5cm

Çmimi: 50€

Kohezgjatja: 7 dite

Ngjyra:

  • Zezë
  • Kuqe
  • Blu
  • Gjelbërt
  • Kaftë
  • Violetë
  • Rosy
  • Gold
  • Silver

 

Informacion shtesë

Përmasa 11 × 9 × 2.5 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuleta ACHAOS – ‘‘MINICHAOS‘‘ Collection;”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.