Lidhëse për ngërqa

8.00

Compare
SKU: AVA-1996 Kategori:

Përshkrim

Për bebet, dhimbjet nga  gazrat janë një problem i madh si për familjen, ashtu edhe për fëmijën. Rripi i lehtësimit të gazrave është një produkt ideal i bërë prej 100% material natyror.  Qesja  duhet të nxehet për 1 minut, vendoset në xhepin e Rripit dhe të lidhet me barkun e fëmijës. Për rezultate më të mira, masazho barkun e ngrohtë të fëmijës  në  lëvizje rrethore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lidhëse për ngërqa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.