Mbrojtëse e veshëve & Mbulues për sy

10.00

Compare
SKU: AVA-1994 Kategori:

Përshkrim

Problemi i veshit të lidhur me fëmijën e sapolindur mund të korrigjohet me 3 muajt e parë të masave paraprake të marra. Shtresa në nivelin e veshit lejon që veshi të qëndrojë si duhet. Mund të  rregullohet madhësia  sipas strukturës së kokës se fëmijës

Mbulesa e syve të bebes do ti mbyll vetëm syte, hunda dhe goja jote nuk do te mbyllen për të mos shkaktuar ndonje rrezik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtëse e veshëve & Mbulues për sy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.