Mbrojtëse nga shiu për fëmijë

10.00

Compare
SKU: AVA-1971 Kategori:

Përshkrim

Mushama bërë nga PVC e përshtatshme për të gjitha modelet Mbajtësve te fëmijëve . Mbron fëmijën nga shiu dhe moti i  ftohtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtëse nga shiu për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.