Mbulesë 3 në 1

30.00

Compare
SKU: AVA-2032 Kategori:

Përshkrim

Kudo që të shkosh, fëmija yt mund të flejë rehat dhe të rrijë rehat në tapetin praktik dhe të lezetshëm. Merr formën e një çante falë litarëve të lidhur dhe bartet lehtë.  Kellefi 100% pambukut , ndërsa është i mbushur me fibra të buta.  Lahet në 30 gradë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbulesë 3 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.