Mbulesë (Mushama) karroce kundër shiut

10.00

Compare
SKU: AVA-1954 Kategori:

Përshkrim

Mushama është e përshtatshme për të gjitha modelet e karrocave të fëmijëve. Mbroje fëmijën tënd nga shiu dhe moti i ftohtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbulesë (Mushama) karroce kundër shiut”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.