Mbulesë nga shiu

15.00

Compare
SKU: AVA-1957 Kategori:

Përshkrim

Është produkt për të mbrojtur fëmijën tuaj nga shiu dhe moti i ftohtë. Falë strukturës së saj transparente, ajo nuk ndërhyn në pamjen e fëmijës.  Mund të lidhet seksioni zip në seksionin Velkro duke e hedhur lart nëse  është e nevojshme. Fëmija mund të marrë frymë rehat në karrocë.  Mbulesa është e  përshtatshme për te gjitha karrocat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbulesë nga shiu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.