Shtruese e butë për karrocë

10.00

Compare
SKU: AVA-1968 Kategori:

Përshkrim

Shtruese e rehatshme karroce për  fëmijë të sapolindur. Janë të disponueshme butonat e tranzicionit të rripit të sigurimit. Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtruese e butë për karrocë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.