Shtruese karroce anti djersë

20.00

Compare
SKU: AVA-1964 Kategori:

Përshkrim

Është e përshtatshme për të gjitha karrocat standarde. Nuk e lejon trupin të nxehet dhe të ftohet. Pëlhura e posaçme e saj do të ndihmojë të parandalojë fëmijët nga djersitja, ndërsa do t’u japë fëmijëve rehati në udhëtim. Vendet për rripin e sigurimit të bebes janë në dispozicion. Pjesa e sipërme është pëlhurë  e pambukut dhe pjesa e poshtme prodhohet me teknologji të lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtruese karroce anti djersë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.